Kórházba került a Quimby egyik tagja, a zenekar megszólalt
Kórházba került a Quimby egyik tagja, a zenekar szerint már jobban van.
A 24.hu írta meg: nem szeretnék őt kitenni annak a tehernek, hogy nyilvánosan beszéljen az állapotáról.
3 hónapja