Koncz Zsuzsa: A remény hal meg utoljára a hidegháborús retorikában
Koncz Zsuzsa a Telexnek arról beszélt, hogy a mostani hidegháborús, "mindenki ellenség" retorika szerinte a lelkünket és az anyanyelvünket is pusztítja.
Úgy látja, most olyan mélyen vagyunk, hogy "innét szép a győzelem", de szerinte örök igazság: a remény hal meg utoljára.
3 hónapja