Később nyitnak a „Szedd magad!” eperföldek, itt az idei árkép
A hűvös tavasz miatt a szabadföldi eper idén később jelenhet meg nagyobb mennyiségben a piacokon, és a "Szedd magad!" eperföldek nyitására is még néhány hetet várni kell.
A termelők szerint viszont több helyen az idei árak kedvezőbbek lehetnek a tavalyinál, ezért már most érdemes felírni a címeket.
(Hamu és Gyémánt)
4 hete