Később nyitnak a „Szedd magad!” eperföldek, itt az idei árkép

A hűvös tavasz miatt a szabadföldi eper idén később jelenhet meg nagyobb mennyiségben a piacokon, és a "Szedd magad!" eperföldek nyitására is még néhány hetet várni kell.

A termelők szerint viszont több helyen az idei árak kedvezőbbek lehetnek a tavalyinál, ezért már most érdemes felírni a címeket.

(Hamu és Gyémánt)

hamuesgyemant.hu4 hete
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír