Kaáli-Nagy: Balásy Gyula cége 200 millió felett kereshetett a lombikprogramon
Kaáli-Nagy Géza szerint Balásy Gyula cége több mint 200 millió forintot húzhatott ki az állami lombikprogramból.
A WMN-nek arról is beszélt: a központosított meddőségi kezelés állami monopólium, így szerinte reklámra sem lenne szüksége, mert nincs konkurenciája.
1 hónapja