Garaczi Lászlóék regénye megmutatja, milyen volt belülről a rendszerváltás
Garaczi László és Nagy Ildikó Noémi regénye nem a rendszerváltás politikai eseményeit meséli újra, hanem az átmenet hétköznapi, belülről megélt tapasztalatát hozza közel.
A Telex kritikája szerint a "négykezes" forma itt nem zongorán szól, mégis összeáll belőle egy korszak hangulata.
telex.hu21 órája
Még több friss hír
„Erősnek kell lenni, talpra kell állni” – Kis Grófo üzent a lemondások után
szeretlekmagyarorszag.hu18 órája
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó
Pénteken kezdődik a Magyar Színházak 38. Kisvárdai Fesztiválja
digitalhungary.hu22 órája
Aj Vej-Vej: A cenzúráról (részlet)
litera.hu22 órája
Alultápláltságot állapítottak meg Shania Twainnél
in.hu2 órája
Mit nézzek a Netflixen? A legjobb nyári filmek és sorozatok listája
glamour.hu18 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva