„Erősnek kell lenni, talpra kell állni” – Kis Grófo üzent a lemondások után

Kis Grófo a Facebookon szólalt meg, miután egészségügyi okok miatt lemondta az összes nyári fellépését.

Az énekes a család fontosságát emelte ki, és jelezte: a nehéz időszak ellenére most a talpra állásra és a továbblépésre koncentrál.

szeretlekmagyarorszag.hu14 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó