„Erősnek kell lenni, talpra kell állni” – Kis Grófo üzent a lemondások után
Kis Grófo a Facebookon szólalt meg, miután egészségügyi okok miatt lemondta az összes nyári fellépését.
Az énekes a család fontosságát emelte ki, és jelezte: a nehéz időszak ellenére most a talpra állásra és a továbblépésre koncentrál.
szeretlekmagyarorszag.hu14 órája
Még több friss hír
„Erősnek kell lenni, talpra kell állni” – Kis Grófo üzent a lemondások után
szeretlekmagyarorszag.hu14 órája
Orsovai Reni első babáját várja, Instagramon mutatta meg a pocakját
szeretlekmagyarorszag.hu23 órája
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó
Nyaralása után azonnal megműtötték Rubint Rékát, megszólalt az állapotáról
naphire.hu16 órája
Pénteken kezdődik a Magyar Színházak 38. Kisvárdai Fesztiválja
digitalhungary.hu17 órája
Aj Vej-Vej: A cenzúráról (részlet)
litera.hu18 órája
Egy napig bírták a Pride-zászlók az Erzsébet hídon
wmn.hu20 órája
Radnai Márk üzent a magyaroknak, és ezt tényleg érdemes megfogadnunk
glamour.hu23 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva