Egerben újra összerakták a szétflexelt fogadópultot, vita lett belőle
Egerben egy városi cég újra összerakta a felszámolt Kepes Intézet nagyméretű fogadópultját, amit korábban szétflexeltek és hulladéktelepre dobtak.
Az alkotók szerint a restaurálásba nem vonták be őket, írja a Telex.
3 hónapja