David Hockney temetésén csak ketten voltak, így kérte a végakarata

David Hockney temetésén mindössze két ember vett részt: élettársa és dédunokaöccse.

A Telex szerint a brit festőművész ezt kérte a végakaratában, ezért tartották a búcsút szűk, családi körben.

telex.hu1 napja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír