David Hockney temetésén csak ketten voltak, így kérte a végakarata
David Hockney temetésén mindössze két ember vett részt: élettársa és dédunokaöccse.
A Telex szerint a brit festőművész ezt kérte a végakaratában, ezért tartották a búcsút szűk, családi körben.
1 napja