Bayer Zsolt szerint „padlón vagyunk”, 1919-hez hasonlítja a helyzetet
Bayer Zsolt a 444.hu szerint arról írt, hogy a választások óta "padlón vagyunk", és a mostani hangulatot 1919-hez hasonlítja.
A megmondóember saját szavaival érzékelteti, milyen lelkiállapotban van az eredmények után.
3 hete