Bajban van Nápoly: a turisták miatt gazdagodik tovább a helyi maffia
Nápoly belvárosa egyre élhetetlenebbé válik a helyiek szerint, miközben a turisták száma évről évre nő, a történelmi óváros pedig látványosan átalakul.
A rövid távú lakáskiadás terjedése miatt az albérletpiac gyakorlatilag szétesett, az ebben rejlő lehetőségeket pedig a szervezett bűnözés is igyekszik kiaknázni.
6 hónapja