Átsétált a Velencei-tavon a Kerékpárosklub elnöke a kevés víz miatt

Olyan kevés víz van a Velencei-tóban, hogy Kürti Gábor, a Magyar Kerékpárosklub elnöke gyalog kelt át rajta.

A Telex szerint az iszapban járás kimerítő, és "nem is túl gusztusos" élmény volt számára, erről maga is beszámolt.

telex.hu2 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír