Átsétált a Velencei-tavon a Kerékpárosklub elnöke a kevés víz miatt
Olyan kevés víz van a Velencei-tóban, hogy Kürti Gábor, a Magyar Kerékpárosklub elnöke gyalog kelt át rajta.
A Telex szerint az iszapban járás kimerítő, és "nem is túl gusztusos" élmény volt számára, erről maga is beszámolt.
2 órája