A Hősök reagált: örülnek, hogy a ValMar-dalt fideszes rendezvényeken játsszák
A ValMar és a Hősök közös száma, a Magyarok a Fidesz miskolci kampányrendezvényén és a CPAC Hungaryn is felcsendült.
A Hősök egyik tagja úgy fogalmazott, "minden lejátszásnak örülünk".
A Telex szerint közben az is kiderült, hogy a zenekar ott lesz Puzsérék rendszerbontó koncertjén is.
3 hónapja