Visszatérnek a Diósgyőr ultrái: ott lesznek a szombati bajnokin
Visszatérnek a lelátóra a Diósgyőr ultrái, és a hétvégi NB I-es bajnokin újra szervezetten buzdítják a csapatot.
A szurkolók hivatalos közleményben írták: a kéréseik teljesültek, ezért teljes erővel támogatják Nebojsa Vignjevics együttesét.
A hírt a Blikk közölte.
blikk.hu3 hónapja
Még több friss hír
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Kiemelt
Lionel Messi leutánozta Szoboszlait, világbajnoki rekordot állított fel
promotions.hu07:37
A Red Bull bocsánatot kért Verstappentől
racingline.hu2 órája
Labdarúgás
Foci-vb: Harry Kane rekordot döntött, Anglia és Horvátország is továbbjutott a csoportjából
szeretlekmagyarorszag.hu07:46
Megszólalt lecseréléséről az uruguayiak Király Gábora
444.hu11 órája
Meghalt Pénzes Mihály, a Rába Eto Európa-bajnok legendája
szeretlekmagyarorszag.hu12 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva