U21: az ukránok nyertek Budapesten, a magyarok távolodtak az Eb-től
A magyar U21-es labdarúgó-válogatott Budapesten kikapott az ukránoktól a keddi Európa-bajnoki selejtezőn, így még nehezebb helyzetbe került a jövő évi kontinenstorna kiharcolásáért.
A hírt az ATV közölte.
atv.hu2 hónapja
Még több friss hír
Deschamps anyja halála miatt hazautazik, kihagyja a norvégok elleni meccset
szeretlekmagyarorszag.hu9 órája
Fociv-b: kétórás vihar miatti szünet után is nyert Franciaország, Mbappé duplázott
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva