U21: az ukránok nyertek Budapesten, a magyarok távolodtak az Eb-től

A magyar U21-es labdarúgó-válogatott Budapesten kikapott az ukránoktól a keddi Európa-bajnoki selejtezőn, így még nehezebb helyzetbe került a jövő évi kontinenstorna kiharcolásáért.

A hírt az ATV közölte.

atv.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Forma 1 / autó-motor