Újabb hazai sikerével csoportelső az ETO a női kézilabda BL-ben

A címvédő Győri Audi ETO KC az első helyen zárta a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörét, amelynek utolsó fordulójában, vasárnap 39-28-ra legyőzte a Szikora Melindát soraiban tudó német Borussia Dortmundot.

m4sport.hu4 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Modric még nem hagyhatja abba

infostart.hu2 órája

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor