UEFA-jelentés: meglepően magas a magyar NB I-es focisták átlagbére

Az UEFA éves jelentése szerint a magyar NB I klubjai összesen többet költenek játékosbérekre, mint a horvát vagy a norvég élvonal csapatai.

Az mfor.hu összefoglalója azt is bemutatja, mennyit keres egy átlagos focista a magyar első osztályban.

mfor.hu3 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Modric még nem hagyhatja abba

infostart.hu2 órája

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor