Wolff: hármas Mercedes-dobogó a Kínai Nagydíjon, még vörösben is
Toto Wolff szerint a Kínai Nagydíj dobogója az F1-es pályafutása egyik csúcsa volt: három Mercedes-kötődésű versenyző állt a pódiumon, még ha az egyikük már vörösben is.
Az m4sport.hu beszámolója szerint a csapatfőnök külön kiemelte a legújabb győztesüket, akiről büszke apaként beszélt.
m4sport.hu3 hónapja
Még több friss hír
Deschamps anyja halála miatt hazautazik, kihagyja a norvégok elleni meccset
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Kiemelt
Foci-vb: Egymást verték az ecuadori drukkerek
24.hu1 órája
Hamilton hónapokig gyógyszereken élt és csontkovács előtt feküdt sérülése után
racingline.hu2 órája
Labdarúgás
Mexikó hibátlanul ment tovább a foci-vb-n, Dél-Afrika történelmi sikert ünnepel
szeretlekmagyarorszag.hu15 órája
Foci-vb: Hamarosan indulhat a buli Boszniában, Kanada viszont megszívta
szeretlekmagyarorszag.hu22 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva