Szilágyi Zoltán a Győr legyőzése után: Ez egy jó válasz azoknak, akik kételkedtek bennünk
A DVSC Schaeffler meglepetésre 31–30-ra győzni tudott a Győri Audi ETO KC vendégeként a Bajnokok Ligájában.
A mérkőzés után a győztes oldalról Szilágyi Zoltán vezetőedző és Petrus Mirtill értékelt az M4 Sportnak.
m4sport.hu5 hónapja
Még több friss hír
Mets-baki élőben: a kabala táncolt, miközben a kirúgott edzőről szólt a riport
szeretlekmagyarorszag.hu11 órája
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Kiemelt
Kicsinyes büntetést kapott az uruguayi válogatott
24.hu1 órája
Labdarúgás
Megszólalt lecseréléséről az uruguayiak Király Gábora
444.hu3 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva