Hazatértek az Exatlon Hungary győztesei: párjaik várták őket

Szabó Réka és Koplányi Gábor, a TV2 Exatlon Hungary győztesei két és fél hónap után értek haza, ahol a párjaik fogadták őket.

A Blikk szerint a két versenyző életútja és személyisége eltér, de abban közösek, hogy a kapcsolatukra végig számíthattak.

blikk.hu4 hete
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Friss Foci

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor