12 év után újra pécsi a női kosárbajnok: tarolt az NKA Pécs

12 év után ismét pécsi csapat lett a női kosárbajnok: az NKA Universitas Pécs söpréssel nyerte a döntőt, a kezdőben egy 18 és egy 19 éves akadémistával.

Éles Péter sportszakmai igazgató az InfoRádióban értékelt: a gárda 28 győzelemmel és 1 vereséggel zárt, a következő napokban pedig a folytatás tervei is körvonalazódhatnak.

infostart.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor