Patrick Fischer hamis Covid-igazolása miatt bírság jött: 39 ezer frank
Négy évvel később kiderült, hogy Patrick Fischer, a svájci válogatott szövetségi kapitánya oltás nélkül és hamisított Covid-igazolással utazott a 2022-es olimpiára.
A botrány 39 ezer svájci frankos (15 millió forintos) bírságba került.
A Blikk szerint az országban nagy a felháborodás a májusi vb előtt.
blikk.hu2 hónapja
Még több friss hír
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Friss Foci
Marcelo Bielsa a vébén: egy döntés, amivel saját magának ártott
startlap.hu10 órája
Élő vb-hírfolyam: Messi pihen, hat meccsel zárul a csoportkör
startlap.hu16 órája
Kiemelt
A Red Bull bocsánatot kért Verstappentől
racingline.hu06:09
Magabiztos angol siker és csoportelsőség
magyarhirlap.hu5 órája
Labdarúgás
Megszólalt lecseréléséről az uruguayiak Király Gábora
444.hu10 órája
Meghalt Pénzes Mihály, a Rába Eto Európa-bajnok legendája
szeretlekmagyarorszag.hu11 órája
Foci-vb: már a továbbjutást ünnepelték, amikor a Var elvette az irániak utolsó perces gólját
szeretlekmagyarorszag.hu22 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva