Panenka a kapufán: a Ferencváros 11-esekkel kupadöntőbe jutott
A Ferencváros bejutott a MOL Magyar Kupa döntőjébe: az ETO FC Győr ellen 2–2 lett a rendes játékidő, majd tizenegyespárbajban 3–2-re nyert.
A mindent eldöntő körben a győriek Zseljko Gavrics pimasz Panenkája a kapufán csattant.
Az m4sport.hu beszámolója szerint újabb thriller döntött a továbbjutásról.
m4sport.hu2 hónapja
Még több friss hír
Mets-baki élőben: a kabala táncolt, miközben a kirúgott edzőről szólt a riport
szeretlekmagyarorszag.hu10 órája
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Kiemelt
Káosz: Verstappen a falban, veszélyben a pole
24.hu5 órája
Verstappen-bukás az F1-időmérőn, fura eredmény
vezess.hu5 órája
Labdarúgás
Megszólalt lecseréléséről az uruguayiak Király Gábora
444.hu2 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva