Panenka a kapufán: a Ferencváros 11-esekkel kupadöntőbe jutott

A Ferencváros bejutott a MOL Magyar Kupa döntőjébe: az ETO FC Győr ellen 2–2 lett a rendes játékidő, majd tizenegyespárbajban 3–2-re nyert.

A mindent eldöntő körben a győriek Zseljko Gavrics pimasz Panenkája a kapufán csattant.

Az m4sport.hu beszámolója szerint újabb thriller döntött a továbbjutásról.

m4sport.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor