Nottingham Forest: kétszer BEK-győztes, bajnok Angliában csak egyszer
A Nottingham Forest futballtörténelmet írt: újoncként megnyerte az angol bajnokságot, majd rögtön BEK-győztes lett, sőt a címet is megvédte.
A klub angol bajnoki aranyig azonban azóta sem jutott el.
A Telex felidézi a ritka bravúrt.
telex.hu4 hete
Még több friss hír
40 éve nyílt meg a Hungaroring: 1986-ban 200 ezren látták az első futamot
szeretlekmagyarorszag.hu21 órája
Töltés
Kiemelt
Döntetlenekkel kezdtek a közel-keleti nagyhatalmak
444.hu2 órája
23 év után először kerülhet szokatlan helyzetbe LeBron James
nbanews.hu4 órája
Világbajnoki csoda: a debütáló Zöld-foki Köztársaság megállította a spanyol gépezetet
igenyesferfi.hu4 órája
Labdarúgás
Donald Trump adhatja át a vb-trófeát, a Fifa rábólintott a protokollszegésre
szeretlekmagyarorszag.hu11:27
A 40 éves vb-hős sírva fakadt, miután anyja egy drága vízum miatt lemaradt a meccséről
szeretlekmagyarorszag.hu11:07
Három ajánlat érkezett a Videotonra
444.hu19 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva