Norvégia Montenegrót lesimázva jutott be a női kézilabda-világbajnokság elődöntőjébe
Norvégia simán, 32–23-ra legyőzte a montenegrói válogatottat a német-holland közös rendezésű női kézilabda-világbajnokságon, s bejutott a torna elődöntőjébe, ahol a holland–magyar szerdai párharc győztesével találkozik majd.
m4sport.hu6 hónapja
Még több friss hír
Mets-baki élőben: a kabala táncolt, miközben a kirúgott edzőről szólt a riport
szeretlekmagyarorszag.hu6 órája
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Kiemelt
Verstappen-bukás az F1-időmérőn, fura eredmény
vezess.hu1 órája
Nem érdemes vasárnap hajnal 4-kor felkelni Messi miatt
444.hu3 órája
Labdarúgás
Foci-vb: már a továbbjutást ünnepelték, amikor a Var elvette az irániak utolsó perces gólját
szeretlekmagyarorszag.hu10 órája
Csoda a foci-vb-n: a Zöld-foki Köztársaság továbbjutott, a közönségkedvenc kiscsapat Messiék ellen folytathatja
szeretlekmagyarorszag.hu11 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva