Női hoki-vb: 4-1 Norvégia ellen, ezüstérmes lett a magyar válogatott
A magyar női jégkorong-válogatott 4-1-re verte Norvégiát a divízió I/A-s világbajnokság utolsó meccsén, így a második helyen zárt a káposztásmegyeri Vasas Jégcentrumban rendezett tornán.
Az m4sport.hu beszámolója szerint a szombat esti győzelemmel tette fel a pontot a vb-szereplésre.
m4sport.hu2 hónapja
Még több friss hír
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu23 órája
Töltés
Kiemelt
Nem érdemes vasárnap hajnal 4-kor felkelni Messi miatt
444.hu2 órája
Hamilton már ott leselkedik a Mercedesek válla mögött
racingline.hu3 órája
Összejöhet a Messi-Ronaldo-meccs a focivébén?
24.hu4 órája
Labdarúgás
Foci-vb: már a továbbjutást ünnepelték, amikor a Var elvette az irániak utolsó perces gólját
szeretlekmagyarorszag.hu9 órája
Csoda a foci-vb-n: a Zöld-foki Köztársaság továbbjutott, a közönségkedvenc kiscsapat Messiék ellen folytathatja
szeretlekmagyarorszag.hu10 órája
Elkésett a tunéziai csapatkapitány a második félidőről
444.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva