NER-telenítés a sportban: távoztak nagy nevek, fideszesek még maradtak

Elindult a sportszövetségek NER-telenítése: Németh Szilárd és Lázár János szinte egyszerre szállt ki, de több fideszes politikus továbbra is pozícióban van.

A vívóknál rendben lezajlott a közgyűlés, a 2012-ben odaejtőernyőzött Csampa Zsolt stabilnak tűnik.

Kubatov Gáborról októberben dönthet a Fradi. (Telex)

telex.hu1 hete
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Friss Foci

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor