Párbajtőr GP Budapesten: Nagy Dávid fordított, Muhari Eszter elbukta a finálét

A budapesti WestEnd párbajtőr Grand Prix-állomáson Nagy Dávid a férfi döntőben nagy hajrával 15–12-re verte a kazah Jerlik Szertajt.

A női fináléban a 2024-es olimpiai bronzérmes Muhari Eszter öttusos előnyről fordulatosan 12–11-re kikapott az észt Katrina Lehistől.

Az m4sport.hu beszámolója szerint mindkét finálé a végén dőlt el.

m4sport.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor