Molnár Attila a vb-döntő után kritizálta az új lebonyolítást
Molnár Attila csalódottan értékelt a 400 méter döntője után: hatodik lett a toruni fedett pályás atlétikai vb-n.
Az Európa-csúcstartó FTC-versenyző a Blikknek azt mondta, bosszantotta a döntő új lebonyolítása, és a riválisok taktikájával sem értett egyet.
blikk.hu3 hónapja
Még több friss hír
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Labdarúgás
Foci-vb: történelmet írt a kongói válogatott, Kolumbia a 90. percben elvett góllal bukta el a győzelmet
szeretlekmagyarorszag.hu4 órája
Foci-vb: Harry Kane rekordot döntött, Anglia és Horvátország is továbbjutott a csoportjából
szeretlekmagyarorszag.hu4 órája
Forma 1 / autó-motor
Nascar: Ty Gibbs indulhat a pole-ból, Svg és Zilisch még a top 5-ben sincs Sonomán!
usaracing.hu14 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva