MBH-Békéscsaba 3–0-ra verte a Fatumot, harmadszor Magyar Kupa-győztes
Az MBH-Békéscsaba 3–0-ra legyőzte a Fatum Nyíregyházát a női röplabda Magyar Kupa döntőjében, ezzel története harmadik kupaaranyát szerezte.
A finálé után a Magyar Röplabda Szövetség elnöke, Vatai Gabriella, valamint a békéscsabai Nagy Péter és Kertész Petra, illetve a nyíregyházi Pampuch Csaba és Tóth Fruzsina értékelt az m4sport.hu-nak.
m4sport.hu3 hónapja
Még több friss hír
Mets-baki élőben: a kabala táncolt, miközben a kirúgott edzőről szólt a riport
szeretlekmagyarorszag.hu9 órája
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Labdarúgás
Megszólalt lecseréléséről az uruguayiak Király Gábora
444.hu1 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva