Kolbenheyer Zsuzsanna: Mindent megtettek a lányok a feljutásért

Kolbenheyer Zsuzsanna, a Magyar Jégkorong Szövetség elnöke a Nemzeti Sporthíradóban beszélt a női válogatott divízió I/A-s vb-szerepléséről és a feljutásért tett erőfeszítésekről.

Szóba került a férfi jégkorong-válogatott közelgő elitcsoportos vb-je is, Pál-Pál Előd vendégeként.

m4sport.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor