Kazincbarcika 4-0-ra verte a Diósgyőrt az NB I kiesési rangadóján
A sereghajtó Kazincbarcika 4-0-ra kiütötte a Diósgyőrt a labdarúgó NB I 26. fordulójának pénteki nyitányán.
A DVTK először kapott ki Nebojsa Vignjevic vezetésével, Kuttor Attila csapata pedig öt vereség után nyert újra.
A különbség viszont maradt: Kazincbarcika 8 pontra a DVTK-tól és 10-re a 10.
MTK Budapesttől.
A hírt a Blikk közölte.
blikk.hu3 hónapja
Még több friss hír
Mets-baki élőben: a kabala táncolt, miközben a kirúgott edzőről szólt a riport
szeretlekmagyarorszag.hu8 órája
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Kiemelt
Verstappen-bukás az F1-időmérőn, fura eredmény
vezess.hu3 órája
Nem érdemes vasárnap hajnal 4-kor felkelni Messi miatt
444.hu5 órája
Labdarúgás
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva