Kakasd SE: három helyen eltört az orr, a bíró nem fújt a Bonyhád ellen
A Kakasd SE szerint a Bonyhád elleni megye I-es meccsen a csapatkapitány orra három helyen eltört egy párharcban, mégsem járt érte ítélet.
A klub a hivatalos oldalán tiltakozik, és azt állítja: a játékvezető később lekezelően beszélt velük, egy reklamáló stábtagot pedig drogosnak nevezett.
A történtekről a Blikk írt.
blikk.hu2 hónapja
Még több friss hír
Deschamps anyja halála miatt hazautazik, kihagyja a norvégok elleni meccset
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Kiemelt
Jön-e átbillenés a Mercedes és a Ferrari között? – Osztrák Nagydíj előzetes
racingline.hu4 órája
Labdarúgás
A letűrt zokni lesz a foci-vb új divatja?
telex.hu2 órája
Mexikó hibátlanul ment tovább a foci-vb-n, Dél-Afrika történelmi sikert ünnepel
szeretlekmagyarorszag.hu7 órája
Foci-vb: Hamarosan indulhat a buli Boszniában, Kanada viszont megszívta
szeretlekmagyarorszag.hu14 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva