Itt nagy bejelentés, eladták az Újpestet

A Gazdasági Versenyhivatalnál hivatalosan is bejelentették, a MOL Vagyonkezelő Kft. megvásárolja az Új Lila Labdarúgó Kft. üzletrészeinek 100 százalékát, vagyis az olajipari óriásvállalat lett az Újpest FC új tulajdonosa.

mfor.hu2 éve
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Friss Foci

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor