Itt nagy bejelentés, eladták az Újpestet
A Gazdasági Versenyhivatalnál hivatalosan is bejelentették, a MOL Vagyonkezelő Kft. megvásárolja az Új Lila Labdarúgó Kft. üzletrészeinek 100 százalékát, vagyis az olajipari óriásvállalat lett az Újpest FC új tulajdonosa.
mfor.hu2 éve
Még több friss hír
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu23 órája
Töltés
Friss Foci
Élő vb-hírfolyam: Messi pihen, hat meccsel zárul a csoportkör
startlap.hu3 órája
Dembélé mesterhármasa, Uruguay kiesése: így zárult a vb éjszakája
startlap.hu10 órája
Kiemelt
Nem érdemes vasárnap hajnal 4-kor felkelni Messi miatt
444.hu2 órája
Hivatalba lépése után azonnal nevet változtatott a Tisza új sportállamtitkára
szeretlekmagyarorszag.hu5 órája
Labdarúgás
Foci-vb: már a továbbjutást ünnepelték, amikor a Var elvette az irániak utolsó perces gólját
szeretlekmagyarorszag.hu9 órája
Csoda a foci-vb-n: a Zöld-foki Köztársaság továbbjutott, a közönségkedvenc kiscsapat Messiék ellen folytathatja
szeretlekmagyarorszag.hu10 órája
Elkésett a tunéziai csapatkapitány a második félidőről
444.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva