Ír-magyar: Puskás Öcsivel 0-2-ről sikerült győzni
Puskás Ferenc egyetlen győzelme volt szövetségi kapitányként a 4-2-es dublini siker.
Bánfit sosem látott szerepkörben játszatta, az újonc Hamart viszont jó ütemben küldte be a szünetben, és a kispesti támadó a duplájával életre keltette a tetszhalott magyar csapatot.
24.hu9 hónapja
Még több friss hír
Mets-baki élőben: a kabala táncolt, miközben a kirúgott edzőről szólt a riport
szeretlekmagyarorszag.hu10 órája
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Friss Foci
Marcelo Bielsa a vébén: egy döntés, amivel saját magának ártott
startlap.hu2 órája
Élő vb-hírfolyam: Messi pihen, hat meccsel zárul a csoportkör
startlap.hu9 órája
Kiemelt
Káosz: Verstappen a falban, veszélyben a pole
24.hu5 órája
Labdarúgás
Megszólalt lecseréléséről az uruguayiak Király Gábora
444.hu2 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva