Győri, nyíregyházi, újpesti és zalaegerszegi játékosok alkotják a Hét csapatának gerincét a Fizz Ligában
A Góóól!
2 és az m4sport.hu minden Fizz Liga-forduló után kiválasztja a hét csapatát a bajnokságban: a 22. forduló legjobb tizenegyét két győri, két nyíregyházi, két újpesti és két zalaegerszegi, illetve egy-egy felcsúti, diósgyőri és MTK-játékos adja.
m4sport.hu4 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Friss Foci
Focivébé, 10. nap: Holland gólzápor, német fordítás, Curacao pont
startlap.hu1 napja
Hollandia 5–1-re verte Svédországot Houstonban, már szünetre eldőlt
startlap.hu1 napja
Kiemelt
Nagyobb támogatói csoport kísérheti Nyikora Andreát
gyulatelevizio.hu4 órája
Verstappen ad extra motivációt Valentino Rossinak, hogy megvalósítsa egyik álmát
racingline.hu4 órája
Labdarúgás
Foci-vb: 92 év után tudott nyerni Egyiptom, Uruguay sem bírt az újonc Zöld-foki Köztársasággal
szeretlekmagyarorszag.hu8 órája
Foci-vb: a németek a 94. percben fordítottak Elefántcsontpart ellen, Curacao történelmet írt
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Forma 1 / autó-motor
Szenzációs győzelemmel rúgta be a Nascar Cup ajtaját Corey Heim San Diegóban
usaracing.hu9 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva