Fradi tizenegyesekkel ejtette ki az ETO-t a Magyar Kupa-elődöntőben
A Ferencváros a Magyar Kupa második elődöntőjében is drámás meccsen búcsúztatta az ETO-t.
A 2-2-es rendes játékidő után tizenegyesek döntöttek, a hazaiak 3-2-re nyerték a szétlövést, így Robbie Keane csapata jutott tovább.
A Blikk beszámolója szerint a két gárda a múlt vasárnapi bajnoki rangadó után csapott össze újra.
blikk.hu2 hónapja
Még több friss hír
Mets-baki élőben: a kabala táncolt, miközben a kirúgott edzőről szólt a riport
szeretlekmagyarorszag.hu10 órája
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Kiemelt
Káosz: Verstappen a falban, veszélyben a pole
24.hu5 órája
Verstappen-bukás az F1-időmérőn, fura eredmény
vezess.hu5 órája
Labdarúgás
Megszólalt lecseréléséről az uruguayiak Király Gábora
444.hu2 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva