Eb-arany: Fábián, Major és Jákó nyerte a női sportpisztoly triót

Aranyérmet szerzett a magyar női sportpisztolyos trió az eszéki sportlövő Európa-bajnokságon: Fábián Sára Ráhel, Major Veronika és Jákó Miriam vasárnap a triószámban lett Európa-bajnok.

Az Infostart beszámolója szerint ezzel a magyar csapat a dobogó tetejére állhatott Eszéken.

infostart.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor