Deutsch-Lazsányi Erika lemondott a ritmikus gimnasztika-szövetségnél

Deutsch-Lazsányi Erika március 24-én lemondott a Magyar Ritmikus Gimnasztika Szakszövetség egyik elnöki posztjáról.

A döntés május 14-én lépett hatályba, de a közgyűlést és a nyilvánosságot csak most értesítették a távozásról.

A hírt a SzMo közölte.

szeretlekmagyarorszag.hu4 hete
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor