Deutsch-Lazsányi Erika lemondott a ritmikus gimnasztika-szövetségnél
Deutsch-Lazsányi Erika március 24-én lemondott a Magyar Ritmikus Gimnasztika Szakszövetség egyik elnöki posztjáról.
A döntés május 14-én lépett hatályba, de a közgyűlést és a nyilvánosságot csak most értesítették a távozásról.
A hírt a SzMo közölte.
szeretlekmagyarorszag.hu4 hete
Még több friss hír
40 éve nyílt meg a Hungaroring: 1986-ban 200 ezren látták az első futamot
szeretlekmagyarorszag.hu21 órája
Töltés
Kiemelt
Távozó FTC-légiós: Kissé kiürült a klubkassza
24.hu1 órája
Döntetlenekkel kezdtek a közel-keleti nagyhatalmak
444.hu2 órája
Világbajnoki csoda: a debütáló Zöld-foki Köztársaság megállította a spanyol gépezetet
igenyesferfi.hu4 órája
Labdarúgás
Donald Trump adhatja át a vb-trófeát, a Fifa rábólintott a protokollszegésre
szeretlekmagyarorszag.hu11:27
A 40 éves vb-hős sírva fakadt, miután anyja egy drága vízum miatt lemaradt a meccséről
szeretlekmagyarorszag.hu11:07
Három ajánlat érkezett a Videotonra
444.hu18 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva