Bozsik Péter szerint a Ferencváros az elmúlt hetekben a Fizz Ligában is olyan iramot diktál, mint az Európa-ligában
Bozsik Péter, az M4 Sport állandó szakértője a Ferencváros vasárnapi, Kazincbarcika elleni győzelme után a Góóól! című műsorban elmondta, meglátása szerint a címvédő az elmúlt hetekben a magyar bajnokságban is növelni tudta az intenzitását, amivel a Fizz Liga-ellenfelek nem is tudnak lépést tartani.
m4sport.hu7 hónapja
Még több friss hír
Foci-vb: Messi csereként gólt lőtt, Ausztria a 96. percben ment tovább
szeretlekmagyarorszag.hu9 órája
Töltés
Kiemelt
Rossz üzenete van Russell időmérős sikerének, véli a Ferrari főnöke
racingline.hu3 órája
Messi hátát nézik a riválisok
magyarhirlap.hu4 órája
Labdarúgás
Egymillió forintba kerül egy jegy a portugál-horvátra
telex.hu16:10
Foci-vb: történelmet írt a kongói válogatott, Kolumbia a 90. percben elvett góllal bukta el a győzelmet
szeretlekmagyarorszag.hu8 órája
Foci-vb: Harry Kane rekordot döntött, Anglia és Horvátország is továbbjutott a csoportjából
szeretlekmagyarorszag.hu9 órája
Forma 1 / autó-motor
Nascar: Ty Gibbs indulhat a pole-ból, Svg és Zilisch még a top 5-ben sincs Sonomán!
usaracing.hu18 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva