Bozsik Péter szerint a Ferencváros az elmúlt hetekben a Fizz Ligában is olyan iramot diktál, mint az Európa-ligában

Bozsik Péter, az M4 Sport állandó szakértője a Ferencváros vasárnapi, Kazincbarcika elleni győzelme után a Góóól! című műsorban elmondta, meglátása szerint a címvédő az elmúlt hetekben a magyar bajnokságban is növelni tudta az intenzitását, amivel a Fizz Liga-ellenfelek nem is tudnak lépést tartani.

m4sport.hu7 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Messi hátát nézik a riválisok

magyarhirlap.hu4 órája

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor