Zárt kapus bajnokit kapott a DVTK, pénzbírságot is kiszabott az MLSZ

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága egy zárt kapus bajnoki mérkőzéssel és pénzbírsággal büntette a DVTK-t a Fizz Ligában, a szurkolói bekiabálások miatt.

Az m4sport.hu szerint az ETO, az FTC és a Paks sem maradt szankció nélkül.

m4sport.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor