Zárt kapus bajnokit kapott a DVTK, pénzbírságot is kiszabott az MLSZ
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága egy zárt kapus bajnoki mérkőzéssel és pénzbírsággal büntette a DVTK-t a Fizz Ligában, a szurkolói bekiabálások miatt.
Az m4sport.hu szerint az ETO, az FTC és a Paks sem maradt szankció nélkül.
m4sport.hu1 hónapja
Még több friss hír
Foci-vb: Messi csereként gólt lőtt, Ausztria a 96. percben ment tovább
szeretlekmagyarorszag.hu7 órája
Töltés
Kiemelt
Az F1-es Osztrák Nagydíj ÉLŐ-ben
racingline.hu1 órája
Legyőzheti ismét a Ferrari agresszív taktikával a Mercedest?
racingline.hu2 órája
Rajtol az egyenes kiesés - a vb 18. napjának hírei
24.hu3 órája
Labdarúgás
Foci-vb: történelmet írt a kongói válogatott, Kolumbia a 90. percben elvett góllal bukta el a győzelmet
szeretlekmagyarorszag.hu7 órája
Foci-vb: Harry Kane rekordot döntött, Anglia és Horvátország is továbbjutott a csoportjából
szeretlekmagyarorszag.hu8 órája
Forma 1 / autó-motor
Nascar: Ty Gibbs indulhat a pole-ból, Svg és Zilisch még a top 5-ben sincs Sonomán!
usaracing.hu17 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva