Az MLSZ módosította a válogatott programját: Debrecenben játszik Szoboszlaiék
Az MLSZ változtatott a magyar válogatott júniusi menetrendjén: Marco Rossi csapata két hazai felkészülési meccset játszik, de az egyik találkozó nem a Puskás Arénában lesz, hanem Debrecenben.
A Blikk értesülése szerint ezzel a helyszín is módosul a Szoboszlai Dominik vezette csapat programjában.
blikk.hu3 hónapja
Még több friss hír
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu16 órája
Töltés
Kiemelt
Piros lappal zárult Uruguay vb-szereplése, Spanyolország a 32 között
infostart.hu1 órája
Verstappen bemutatott Russellnek a Red Bull Ringen
racingline.hu2 órája
Betiltják a Ferrari trükkös megoldását
racingline.hu4 órája
Labdarúgás
Foci-vb: már a továbbjutást ünnepelték, amikor a Var elvette az irániak utolsó perces gólját
szeretlekmagyarorszag.hu2 órája
Csoda a foci-vb-n: a Zöld-foki Köztársaság továbbjutott, a közönségkedvenc kiscsapat Messiék ellen folytathatja
szeretlekmagyarorszag.hu3 órája
Elkésett a tunéziai csapatkapitány a második félidőről
444.hu17 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva