Győr és Fradi kézisei is perelnek: 317 milliót követelnek a Better Collective-től

A Győri ETO és a Ferencváros több női kézilabdázója is szerepel abban a perben, amelyet a dán kézilabda-szövetség és több játékos 317 millió forintnyi összegben indított a Better Collective ellen.

A kereset szerzői jogok megsértése miatt született, a történtekről a Blikk írt.

blikk.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor