Győr és Fradi kézisei is perelnek: 317 milliót követelnek a Better Collective-től
A Győri ETO és a Ferencváros több női kézilabdázója is szerepel abban a perben, amelyet a dán kézilabda-szövetség és több játékos 317 millió forintnyi összegben indított a Better Collective ellen.
A kereset szerzői jogok megsértése miatt született, a történtekről a Blikk írt.
blikk.hu1 hónapja
Még több friss hír
Mets-baki élőben: a kabala táncolt, miközben a kirúgott edzőről szólt a riport
szeretlekmagyarorszag.hu5 órája
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Kiemelt
Nem érdemes vasárnap hajnal 4-kor felkelni Messi miatt
444.hu3 órája
Összejöhet a Messi-Ronaldo-meccs a focivébén?
24.hu5 órája
Labdarúgás
Foci-vb: már a továbbjutást ünnepelték, amikor a Var elvette az irániak utolsó perces gólját
szeretlekmagyarorszag.hu10 órája
Csoda a foci-vb-n: a Zöld-foki Köztársaság továbbjutott, a közönségkedvenc kiscsapat Messiék ellen folytathatja
szeretlekmagyarorszag.hu10 órája
Elkésett a tunéziai csapatkapitány a második félidőről
444.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva