100 éve született Papp László: három olimpiai arany és veretlen profikarrier
Száz éve született Papp László, az első ökölvívó, aki három egymást követő olimpián nyert aranyérmet.
Hegedűművésznek készült, mégis a ringben lett legenda: profiként veretlen maradt, egyszer pedig hét meneten át törött kézzel bokszolt.
A 24.hu összeállítása idézi fel a pályafutását.
24.hu3 hónapja
Még több friss hír
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu15 órája
Töltés
Kiemelt
Verstappen bemutatott Russellnek a Red Bull Ringen
racingline.hu08:37
A vb-csoportkör végórái jönnek – sport a tévében
infostart.hu1 órája
Labdarúgás
Foci-vb: már a továbbjutást ünnepelték, amikor a Var elvette az irániak utolsó perces gólját
szeretlekmagyarorszag.hu1 órája
Hollandia megnyerte a csoportját a vb-n, Japán a brazilokkal játszik legközelebb
szeretlekmagyarorszag.hu23 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva