Nébih: élelmiszerbiztonsági szempontból rendben van a hazai gomba
Biztonságos a hazai termesztésű gomba: a Nébih év eleji ellenőrzésein gombatermesztőket vizsgáltak, és az összefoglaló szerint az ágazat élelmiszerbiztonsági szempontból szabályosan működik.
Az Agrofórum beszámolója alapján ez jó hír a szezonban friss gombát keresőknek.
agroforum.hu3 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Kapcsolódó hírek
Sárgul a leander levele? Nem biztos, hogy betegség okozza
agroforum.hu13 órája
Mit tehetünk, hogy ne legyen keserű az uborka?
agroforum.hu23 órája
Óriási Spar és Auchan húsos leárazások: kihagyhatatlan ajánlat!
hovege.hu23 órája
Kőbányán épülhet meg az új Közlekedési Múzeum
roadster.hu1 napja
Apa besegít a főzésbe, és kitalálja: ő grillezni akar
wmn.hu1 napja
Reggel vagy este jobb locsolni kánikulában?
edenkert.hu1 napja
Magyarország első tisztán fa középületét átadták Sopronban
roadster.hu1 napja
Nagyok között az óriás: a HP szupercella
agroforum.hu1 napja
Miért inkább reggel érdemes a kertben öntözni?
agroforum.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva