Miért száradt el egy része a babérmeggynek a tél folyamán?
Aki válaszol:Dr.
Csorba Virág kertészmérnök, növényorvos Kedves Kérdező!
A babérmeggy hazánkban is egyre több helyen megtalálható örökzöld növényfaj, mely különleges megjelenése miatt vált ilyen mértékben kedveltté.
A fiatal növények kisebb mértékű takarással a tövüknél, a telet is minden esetben képesek átvészelni, míg idősebb egyedeiket takarásba
agroforum.hu3 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Kapcsolódó hírek
Kánikula: mostantól másképp nyírd és öntözd a füvet!
agroinform.hu17 órája
Földi bolha a veteményesben – apró kártevő, óriási a pusztítás
edenkert.hu17 órája
Nyári virágözön árnyékos erkélyen? Igen, ha jól választ
agroforum.hu18 órája
Hogyan válassz árnyékolót a teraszra, ami biztosan beválik?
spatrendonline.hu1 napja
A ház kerttel vagy kert házzal? Itt már elég nehéz eldönteni
roadster.hu1 napja
Mi az oka, hogy nem virágoznak folyamatosan a muskátlik?
agroforum.hu1 napja
Rózsából több? Így érdemes dugványozni, ha saját töveket szeretne a kertben
agroforum.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva