Miért ne adjunk télen tápoldatot a növényeknek?
Azt hallottam, hogy télen nem szabad tápanyagozni a szobanövényeket.
Ez valóban így van?
Miért ne adjunk télen tápoldatot a növényeknek?
agroforum.hu2 éve
Még több friss hír
Töltés
Kapcsolódó hírek
Így néz ki belülről Párizs barlanggá változott hídja
roadster.hu10 órája
Milyen zöldségeket lehet június végén vetni?
edenkert.hu11 órája
Mit tehetünk a földibolhák kártétele ellen?
agroforum.hu21 órája
Kánikula: mostantól másképp nyírd és öntözd a füvet!
agroinform.hu1 napja
Földi bolha a veteményesben – apró kártevő, óriási a pusztítás
edenkert.hu1 napja
Nyári virágözön árnyékos erkélyen? Igen, ha jól választ
agroforum.hu1 napja
Hogyan válassz árnyékolót a teraszra, ami biztosan beválik?
spatrendonline.hu1 napja
A ház kerttel vagy kert házzal? Itt már elég nehéz eldönteni
roadster.hu1 napja
Mi az oka, hogy nem virágoznak folyamatosan a muskátlik?
agroforum.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva