Új nyomvonal a Kéktúrán: 2026-tól a Szelce-völgyön át vezet
Változik az Országos Kéktúra észak-magyarországi szakasza: 2026 júniusától Jósvafő és Szelcepuszta között a túrázók már a Szelce-völgyön át haladnak.
Így az Aggteleki-karszt egyik látványos tájrészlete is bekerül a hivatalos útvonalba, írja a Hamu és Gyémánt.
hamuesgyemant.hu15 órája
Még több friss hír
Töltés
Mai nap hírei
Árthat a ventilátor a kutyának? Ezt jó, ha tudod, mielőtt használod!
hirstart.hu6 órája
Kiszáradó Velencei-tó: nem vízhiány van, hanem alkalmazkodási válság
hirstart.hu11 órája
Tényleg vízhiány miatt szárad ki a Velencei-tó?
hirstart.hu13 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva