Új nyomvonal a Kéktúrán: 2026-tól a Szelce-völgyön át vezet

Változik az Országos Kéktúra észak-magyarországi szakasza: 2026 júniusától Jósvafő és Szelcepuszta között a túrázók már a Szelce-völgyön át haladnak.

Így az Aggteleki-karszt egyik látványos tájrészlete is bekerül a hivatalos útvonalba, írja a Hamu és Gyémánt.

hamuesgyemant.hu15 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei