Rubint Réka sírva beszélt daganatos betegségéről, a parókát is levette

Rubint Réka a Sassy-nak adott interjúban könnyeivel küszködve mesélt a daganatos betegségéről, és a kamerák előtt levette a parókáját is.

A fitneszedző azt mondta: amikor időpontot kapsz az onkológiára, azt az érzést "egyszerűen nem lehet elmesélni".

sassy.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei