Hazatérnek Afrikából a fülemülék: indul a Fülemülék éjszakája
Hazatérnek Afrikából a fülemülék, és ezzel kezdődik a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület Fülemülék éjszakája programsorozata.
Április második felétől május végéig országszerte több helyszínen, jellemzően településeken vagy azok határában várják a madarászok az érdeklődőket a tavaszi vonuláshoz igazítva.
A hírt a BP Vibe közölte.
1 hónapja