Kormánydöntés: Budapesten, az Északi Járműjavítóban épül az új Közlekedési Múzeum

A kormány döntése alapján nem az Alföldön, hanem Budapesten, az Északi Járműjavító területén épülhet meg az új Közlekedési Múzeum.

A bejelentést a közlekedési és beruházási miniszter tette meg.

A hír a Portfolio szerint érkezett, és a környék fejlesztési kilátásait, valamint az ingatlanpiaci várakozásokat is befolyásolhatja.

portfolio.hu2 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt ingatlan hírek

Linkgyűjtemények