Kormánydöntés: Budapesten, az Északi Járműjavítóban épül az új Közlekedési Múzeum
A kormány döntése alapján nem az Alföldön, hanem Budapesten, az Északi Járműjavító területén épülhet meg az új Közlekedési Múzeum.
A bejelentést a közlekedési és beruházási miniszter tette meg.
A hír a Portfolio szerint érkezett, és a környék fejlesztési kilátásait, valamint az ingatlanpiaci várakozásokat is befolyásolhatja.
2 órája